Strona główna Sprawy osobiste

Sprawy osobiste

W sprawach osobistych do prawnika przychodzi się wtedy, gdy pojawia się problem, z którym nie jesteśmy w stanie poradzić sobie sami. Oczywiście zachęcamy do tego, aby skonsultować zagadnienie prawne zanim jeszcze pojawi się problem – zdecydowanie pozwoli nam to zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Nie zawsze jednak jest to proste. Metodą jest tutaj współpraca oparta o stałe zaufanie. Patrząc z perspektywy Klienta racjonalnie jest mieć „swojego prawnika”, dla którego nie jesteśmy anonimowi. Nawet w trudnych sprawach czasami wystarczy krótkie spotkanie, wymiana e-maili lub rozmowa telefoniczna. Jeżeli prawnik zna specyfikę problemu łatwiej jest mu udzielić dobrej porady. W każdej sprawie najważniejszy jest dla nas interes naszego Klienta. Wiemy o tym, że kluczem jest jego zaufanie zbudowane na profesjonalizmie naszych prawników. Kiedy pojawia się problem jesteśmy po to, aby go rozwiązać.

Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno w sprawach rodzinnych, cywilnych, jak i karnych. Pamiętamy o tym, że prawo ma na celu regulowanie stosunków społecznych i jego właściwa interpretacja nie może odbiegać od naszej rzeczywistości.

Zapraszamy do współpracy. Koszty wstępnej oceny prawnej szacujemy z góry. Pod tym względem nic Cię nie zaskoczy.

Kancelaria Adwokacka Marcin Kropidłowski ul. Poznańska 43/4
60-850 Poznań
+48 696 541 550